Haberler

5 months ago

StarNet

Serhatkoyde elektirik hatlarinda ariza nedeniyle dagitim noktamizin oldugu bolgede elektirik olmadigindan internet hizmeti veremiyoruz anlayisiniz icin tesekkur ederiz ... See MoreSee Less

View on Facebook

7 months ago

StarNet

GÜNCELLEME
Bu sabah itibarı ile yaşanan genel sorun çözülmüştür. Sorun yaşayan vatandaşların direk olarak İnternet Servis Sağlayıcıları ile irtibata geçmeleri gerekmektedir.

GUNCELLEME: 21:40
İnternet Servis Sağlayıcıları firmaların kalifiye çalışanları olay yerindeki Telefon Dairesi personeline destek vermek için olay yerine yönlendirildi. Sorunun el birliği ile en kısa zamanda çözümlenmesi için çalışmalar devam etmektedir.

GUNCELLEME 21:00
Telefon Dairesi tarafından çalışmalara başlandığı ve tüm uçların tekrar eklenmesinin 3 saati bulabileceği bildirilmiştir.

ORJINAL MESAJ:
Lefkoşa-Girne arasında gerçekleşen yol çalışması sırasında hem Lefkoşayı Girneye hem de Kıbrıs'ı Türkiyeye bağlayan fiberoptik kablo kopmuştur.

Bu sebepten dolayı Girne bölgesine İnternet verilememekte, diğer bölgeler de Türkiyeye giden yedek hat üzerinden çıkış yaptığı için yavaşlamalar yaşanmaktadır.

Ulaştırma Bakanlığı ve Telefon Dairesi konu ile ilgili bilgilendirilmiş ve arıza giderme çalışmaları başlamıştır.

Şu an için arızanın ne zamana düzeleceği konusunda bir bilgi mevcut değildir. Sizleri gelişmelerden haberdar etmeye devam edeceğiz.
... See MoreSee Less

View on Facebook

7 months ago

StarNet

StarNet iletisim ltd. Guzelyurt bolgesinde internet hizmeti saglamaktayiz ancak Internet hattimizi girne bolgesinden aldigimiz ve Lefkosa-Girne arasinda fiberoptik sorunundan dolayi su anda Internet yoktur. ... See MoreSee Less

View on Facebook

1 years ago

StarNet

12.09.2018 Tarihinden İtibaren YENİ Paket Fiyatları;

StarNet Lite paket 1 ay 3 ay 12ay
105tl 315tl 1050tl

StarNet Standart Paket 1 ay 3 ay 12 ay
125lt 375tl 1250tl
... See MoreSee Less

View on Facebook

Canlı Destek
Loading...
Facebook
Facebook
Share
Instagram